| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB107916 |
| Lungime Totală | 25.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 21.75 cm |
| Diametru | 6.5 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | PVC |
| Brand | ToyJoy |
| Livrare | Gratuita |
Dildo Realistic Light Skin Tone
159 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Penis virtual practic de mărimi gigantice. Este teribil de lung și foarte gros.
Designul prezintă detalii normale confecționate cu atenție, cum ar fi vene proeminente pulsatoare de-a lungul axului sau moale la atingere și este realizat din PVC privat de ftalați. Lasă-te uimit de aspectul și senzația lui palpitantă, posedând o lungime inserabilă de 21.75 de cm.
Sigur pentru corp
