| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB107625 |
| Lungime Totală | 33 cm |
| Lungime Inserabilă | 29 cm |
| Diametru | 6-7 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | PVC |
| Brand | Pipedream |
| Livrare | Gratuita |
Dildo Big King Pipedream
Dildo extrem de realist, cu gland și vene pronunțate. Ventuză face posibilă desfătarea mâinilor libere. Dildo-ul este, de asemenea, potrivit cu funcția de strap-on, putând fi întrebuințat și alipit la acest tip de curele.
Dildo-ul Big King Sex este fabricat din material de calitate superioară. Datorită dimensiunilor sale, este adecvat doar pentru persoanele feminine ce doresc o trăire extremă sau cei ce vor să folosească jucăria pe post de bibelou, fiind ornamentul ideal la anumite petreceri tematice, cum ar fi de la petrecerea burlăcițelor.
Are ventuză intensă cu care se poate lipi de indiferent ce suprafață și este rezistent la apă, fiind fără greutate de întreținut. Are alură și design realistic, simulând nespus de bine un mădular adevărat - penisul unei persoane teribil de bine dotate.
Flexibil
Moale
Rezistent La Apă
Are Ventuză
