| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB107535 |
| Lungime Totală | 13.5-15 cm |
| Lungime Inserabilă | 12.5 cm |
| Diametru | 4 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | PVC |
| Brand | ToyJoy |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Get Real 15cm
Vibratorul Get Real 6 inch este un vibrator realist cu diferite viteze de vibrație și se caracterizează prin gland, testicule și vene, cu ventuză la bază pentru a fi fixat pe orice suprafață netedă.
Vibratorul Get Real 6 inch este un vibrator realist cu diferite viteze de vibrație și se caracterizează prin gland, testicule și vene, cu ventuză la bază pentru a fi fixat pe orice suprafață netedă.
Acesta vă va stimula minunat toate zonele erogene interioare, în timp ce vibrația puternică vă va stimula și mai mult simțurile, oferindu-ți plăceri unice. Vibratorul are mai multe viteze, al cărui volum se reglează ușor, printr-un control ușor de utilizat, pentru ca tu să-l alegi pe cel care se potrivește nevoilor tale. Get Real 6 inch poate fi folosit de ambele sexe și este potrivit atât pentru stimularea genitală cât și anală.
Datorită diametrului absolut satisfăcător și deloc înfricoșător, poate fi folosit atât de începători cât și de cei mai experimentați utilizatori de accesorii erotice cu succes absolut.
Funcționează cu baterii AA
Sigur pentru corp
Are Ventuză
