| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB106989 |
| Lungime Totală | 18 cm |
| Lungime Inserabilă | 17 cm |
| Diametru | 3.5 cm |
| Culoare | Transparent |
| Material | Sticlă |
| Brand | ToyJoy |
| Livrare | Gratuita |
Dildo Sticlă 18cm Worxx Punct G Gemstone Transparent
Dildo elegant, luxos și artizanal din sticlă. Deține o atenție deosebită pentru detalii.
Glass Worxx Punct G Gemstone este un dildo superb pentru punctul G. Silueta este ușor arcuită pentru a atinge toate punctele potrivite, în timp ce frumosul detaliu albastru de vârtej de pe ax suplimentează o stimulare auxiliară satisfacției dvs. erotice. Această colecție elegantă de jucării din sticlă este sculptată senzual pentru plăcerea dvs. finală.
Dildo Glass Worxx Punct G Gemstone este o alegere luxoasă, hipoalergenică. Această jucărie senzuală excepțional de durabilă este confecționată din geam neporoasă de primă clasă, care se simte delicios, netedă la atingere și oferă numeroase opțiuni de joacă pentru corp. Încălziți dildo-ul sub un robinet cu apă caldă pentru o răsfățare caldă și seducătoare. Sau răcorește dildo-ul cu apă rece pentru o mângâiere răcoroasă, care îți va face degetele de la picioare să se îndoaie cu încântare.
Sigur pentru corp
Rezistent La Apă
