| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB106986 |
| Lungime Totală | 21.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 19 cm |
| Diametru | 7 cm |
| Culoare | Transparent |
| Material | PVC, ABS |
| Brand | Doc Johnson |
| Livrare | Gratuita |
Pompă Pentru Penis Flexibilă P3 Transparent
Inovație în societatea pompelor pentru penis. întâia Pompă pentru membru flexibilă. Inovatoare și captivantă. Bucurați-vă de sculări mai ferme și de perioadă cu Pompă Pentru Penis P3.
Introdu-l înăuntru, pompează-l, împinge-l afară, repetă de câte ori vrei. Inovatoare și captivantă. Realizată din material moale, dar ferm, Pompă Pentru Penis P3 este în fruntea tehnologiei. Tubul de umflare se află în interiorul corpului cilindrului. Aspiratorul acționat cu bec poate fi deconectat și îndepărtat fără pierderi de presiune utilizând supapa de deconectare rapidă brevetată Doc Johnsons. Cilindrul pompei are formă unui penis pentru jocuri sexuale realiste. De asemenea, pompa vine cu un inel special de reducere care va asigura o etanșare etanșă chiar de mărimea penisului.
Flexibil
Ușor De Manevrat
