| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB106977 |
| Lungime Totală | 7.6 cm |
| Lungime Inserabilă | 6.35 cm |
| Diametru | 3.2 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Aluminiu |
| Brand | NS Novelties |
| Livrare | Gratuita |
Anal Plug Rear Assets Rose Negru
Anal Plug Rear Assets Rose din metal este neted și rezistent, impermeabil și compatibil cu toate tipurile de lubrifianți, are un design elegant și este perfect pentru o seară deosebită.
Anal Plug-ul Rear Assets Rose, este o jucărie anală ușoară, cromată, proiectată pentru emoție vizuală și senzuală.
Poate fi folosit atât în timpul preludiului, cât și lăsat în interior în timpul contactului genital. Formă anatomică unică transformă acest dop anal în jucăria perfect.
Este o jucărie sexuală sigură pentru corp, fabricat din aluminiu ușor și modelat pentru o introducere fără efort.
Aluminiul este sensibil la temperatură, ceea ce înseamnă că poate fi adus la orice temperatură doriți înaintea jocului erotic. Încălziți sau răciți acest Anal Plug Rear Assets Rose în apă caldă sau frigider, pentru a experimenta senzații magice.
Materialul său este absolut neted și oferă o senzație naturală în orice poziție.
Dimensiunea mică este potrivită atât pentru începători, cât și pentru iubitorii jocului anal cu experiență.
Sigur pentru corp
