| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB106905 |
| Lungime Totală | 26 cm |
| Lungime Inserabilă | 20 cm |
| Diametru | 5.5 cm |
| Culoare | Transparent |
| Material | ABS, Fanta Flesh |
| Brand | Pipedream |
| Livrare | Gratuita |
Pompă Pentru Penis Worx Vagin Transparent
Pompă Pentru Penis Worx cu manșon în formă de vagin realist, are un design foarte plăcut ce stimulează intens penisul. Te ajută să crești performanțele sexuale în dormitor și să obții un penis mai mare.
Am luat senzația reală și moale a vaginului Fanta Flesh și am combinat-o cu o pompă puternică de performanță! După doar câteva utilizări, veți descoperi erecții groase ce vor dura. Păsărică se simte grozav și formează o etanșare perfectă pe piele pentru a crea un vid puternic în interiorul pompei, forțându-vă erecția să se extindă rapid și să se umfle cu putere în timp ce strângeți mânerul!
Atunci când ați atins dimensiunea dorită, pur și simplu împingeți supapa de eliberare rapidă pentru a reduce presiunea. Cilindrul clar cu vid vă permite să vizualizați cum penisul dvs devine mai mare și mai gros cu fiecare pompare. Pentru a prelungi ejacularea, glisați deasupra membrului inelul inclus.
Contribuie La Întărirea Erecției
Are Efect De Sucțiune
Sigur pentru corp
Ușor De Manevrat
Rezistent La Apă
