| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB106890 |
| Lungime Totală | 23 cm |
| Lungime Inserabilă | 20 cm |
| Diametru | 5.5 cm |
| Culoare | Transparent |
| Material | Silicon |
| Brand | ToyJoy |
| Livrare | Gratuita |
Pompă Power Massage Transparent
73 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Pompa Power Masaj îți poate asigură mărimea și circumferința la care visezi demult. Faceți-vă membrul mai mare, mai tare și mai puternic
Pompă Power Massage îți poate aduce mărimea și circumferința la care visezi demult. Faceți-vă membrul mai mare, mai tare și mai puternic. Această pompă de penis este realizată pentru a vă oferi efecte maxime la un preț accesibil. Conține un cilindru transparent și texturat, un manșon din silicon prin care se introduce penisul. Manșonul este din silicon de valoare și va sta strâns pe sex pentru a nu lăsa aerul să circule prin cilindru. Pompă de mână este alcătuit din o supapă pentru a controla presiunea dorită în cilindru.
