| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB106839 |
| Lungime Totală | 13.2 cm |
| Lungime Inserabilă | 9.9 cm |
| Diametru | 3.3 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Silicon |
| Brand | Magic Motion |
| Livrare | Gratuita |
Magic Motion Solstice App Controlled Prostate Vibrator Negru
Solstice: Stimulator pentru Prostată by Magic Motion - control smart app local sau de la distanță
Solstice este un stimulator pentru stimularea prostatei ce leagă designul ergonomic cu tehnologia de ultimă oră. Astfel, acordă atât experților, cât și celor novice, experiențe noi, hi-tech. Motorul puternic, siliconul fin și alură confortabilă, combinate cu aplicația Whats Sense app, dăruiește o trăire completă, inovatoare, ce duce stimularea prostatei la un nou nivel.
- Suprafața vibratorului este moale și plăcută, punând la dispoziție atingeri confortabile.
- Aplicația Whats Sense este compatibilă cu video chat și permite sincronizarea vibrațiilor cu muzica preferată sau vocea partenerului.
- Vibratorul are un design flexibil și ajustabil, permițând alegerea unghiului absolut pentru climaxuri anale.
- Funcția de alarmă încorporată poate destepta utilizatorul cu un plăcere sexuală maximă la ora setată în aplicație.
- Dispozitivul poate fi controlat fără smartphone printr-un singur buton care activează și schimbă modurile de vibrație.
- Aplicația SyncMo îngăduie sincronizarea dispozitivului cu absolut orice video sau stream live, detectând mișcările sexuale din videoclipuri pentru o experimentare interactivă.
