| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB106431 |
| Lungime Totală | 16 cm |
| Lungime Inserabilă | 14.5 cm |
| Diametru | 5 cm |
| Culoare | Transparent |
| Material | TPE |
| Brand | CalExotics |
| Livrare | Gratuita |
Prelungitor Ultimate Stud Extender Transparent
Îmbunătățește-ți plăcerea și nu te mulțumi nicicând cu mai puțin atunci îndată ce vine vorba de dimensiune. Prolungatorul nostru extra stretch cu curea de susținere a scrotului îi va face pe tine și pe iubitul tău să poftească mai mult, mai mult, mai mult.
Datorită mărimii sale, acest Prelungitor Ultimate Stud Extender reduce receptivitatea în momentul actului sexual, ajutându-l pe utilizator să prelungească momentele de intimitate. Colorați-vă experiențele sexuale și bucurați-vă de o plăcere inedită și unică. Adaugă grosime și mărime penisului, iar pe partea interioară este însușit cu un material moale și texturat pentru a intensifica plăcerea în timpul acțiunii sexual. Prelungitorul Ultimate Stud Extender este plămădit pentru a fi purtat de înspre bărbații care doresc să își crească circumferința și lungimea penisului. Prelungește membrul cu 5 cm.
Sigur pentru corp
Flexibil
Rezistent La Apă
