| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB106413 |
| Lungime Totală | 26 cm |
| Lungime Inserabilă | 20.3 cm |
| Diametru | 5.4 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | FantaFlesh |
| Brand | Pipedream |
| Livrare | Gratuita |
3D Penis Swinging 26cm
Dildo-ul King Penis Triple Density Swinging este confecționat din TPE și are 26 cm lungime iar în calibru 5.3 cm.
Este însușit cu vene pronunțate și testicule realistice, cu care se poate lipi de absolut orice suprafață, pentru a fi întrebuințat fără mâini. Este alegerea sublimă atât pentru neexperimentați cât și pentru persoanele experimentate, datorită dimensiunilor sale impresionante.
Ceea ce fac această jucărie cu adevărat deosebită este faptul că testiculele se mișcă înainte-înapoi în timpul utilizării, precum cele adevărate și faptul că are densitate triplă, fiind moale și ușor la mângâiere pe exterior dar tare și ferm pe interior, precum un penis adevărat.
- Dildo-ul este compatibil cu harness-uri, dând o versatilitate complementară în utilizare.
- Testiculele realiste au bile interne care se mișcă și lovesc zona sexuală la fiecare mișcare pentru o stârnire suplimentară.
- Dildo-ul are un ax robust dar flexibil, care poate fi folosit în aproximativ orice poziție.
Video 3D Penis Swinging 26cm
Formă Anatomică
Sigur pentru corp
Flexibil
Are Ventuză
