| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB106300 |
| Lungime Totală | 15 cm |
| Lungime Inserabilă | 13.5 cm |
| Diametru | 3.5 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | TPR |
| Brand | Pipedream |
| Livrare | Gratuita |
Dildo Realistic King Penis
Ți-ai dorit tot momentul ca inițialul tău dong să arate și să te satisfacă exact ca un sex real, ferm și tare? Fanteziile tale pot deveni acum realitate cu acest extrem Penis virtual Realistic King Penis.
Vrei ca primul tău dildou să arate și să îți pune la dispoziție impresiile acel armăsar tare ca stâncă la care ai visat mereu? Nu mai visa și fă sex cu Penis virtual Realistic King Penis! Fiecare venă și fiecare detaliu au fost create manual, cu mare atenție, pentru a-ți dărui o practică mai reală decât ți-ai imaginat vreodată. Ventuză puternică de la baza acestuia, fixează ferm jucăria pe aproximativ orice regiune plată și o face perfect compatibilă cu hamurile strap-on-urilor. Fiind rezistent la apă, este partenerul angelic în cadă, duș.
Flexibil
Moale
Rezistent La Apă
Are Ventuză
