| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB106297 |
| Lungime Totală | 20.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 19.5 cm |
| Diametru | 4 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | PVC |
| Brand | ToyJoy |
| Livrare | Gratuita |
Dildo Light Skin Vibrating
112 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Penis virtual Light Skin Dong Vibrating este un dildo cu vene proeminente. La bază are un suport sub configurație de ventuză din același material, cu prindere puternică. Acest penis artificial are și telecomandă.
Dildo Light Skin Dong Vibrating este un penis artificial cu vene proeminente. La bază are un suport sub configurație de ventuză din același material, cu prindere puternică. Acest penis virtual are și telecomandă.
Funcționează cu baterii AA
Are vibrații
Sigur pentru corp
Flexibil
Moale
Ușor De Manevrat
Rezistent La Apă
Foarte Silențios
Are Telecomandă
Are Ventuză
