| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB105957 |
| Lungime Totală | 16 cm |
| Lungime Inserabilă | 14.5 cm |
| Diametru | 4.5 cm |
| Culoare | Gri |
| Material | TPE |
| Brand | CalExotics |
| Livrare | Gratuita |
Manșon Penis Ultimate Stud Gri
întrebuințați acest cilindru penis Ultimate Stud Extender pentru a da frâu deschis fanteziilor și plăcerilor voastre. Manșonul este dotat cu vene pentru a spori plăcerea parteneri în timpul acțiunii sexual.
Manșonul pentru Penis Ultimate Stud contribuie la menținerea erecției un timp mai îndelungat, dar și la satisfacerea plăcerii prietenei în timpul acțiunii sexual. Circumferința adăugată, textura împânzită cu bulbi și mărimea de 2 inci o vor lăsa pe partenera dvs. să tremure.
Cureaua de scrot încorporată și manșonul gros au oferit un plus de erecție și sporesc rezistența pentru a întinde și intensifica plăcerea pentru indiferent ce cuplu. Îmbunătățește-ți satisfacția și nu te mulțumi nicicând cu mai puțin atunci când vine vorba de dimensiune, extensorul nostru extra stretch cu cingătoare de sprijinire a scrotului îi va face pe tine și pe el să poftească mai mult, mai mult, mai mult.
Sigur pentru corp
Flexibil
Rezistent La Apă
