| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB105551 |
| Lungime Totală | 22.75 cm |
| Lungime Inserabilă | 19 cm |
| Diametru | 5.75-7 cm |
| Culoare | Transparent |
| Material | PVC, ABS |
| Brand | CalExotics |
| Livrare | Gratuita |
Set 2 Pompe Pentru Penis Optimum Series Transparent
196 RON
(TVA inclus)
Pret vechi: 304 RON
Disponibil: Nu
Acest Set de 2 Pompe Pentru Penis Optimum Series stimulează creșterea rapidă a penisului în lungime și în grosime. De asemenea, sporește plăcerea sexuală și rezistența, încetinind ejacularea precoce
Acest Set de 2 Pompe Pentru Penis Optimum Series vă oferă rezultate maxime de la fiecare sesiune de pompare. Aceste pompe pentru mărire penis sunt ușor de utilizat cu o mână și au un furtun detașabil. Pompele sunt fabricate în așa mod ca presiunea aerului să se mențină, chiar dacă furtunul este îndepărtat. Pentru a reduce sau a elimina presiunea, apăsați nivelul de degajare a aerului de pe vârful pompelor.
Pompele din setul senzațional Optimum Series pot crește circumferința, rezistența sexuală și plăcerea erotică.
Ușor De Manevrat
