| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB105389 |
| Lungime Totală | 20 cm |
| Lungime Inserabilă | 18 cm |
| Diametru | 5.08 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Silicon |
| Brand | Doc Johnson |
| Livrare | Gratuita |
Strap-On Body Extensions Be Rique Negru
Un set unisex format din 2 piese, hamuri și podoabe din silicon. Este conceput pentru a stimula și a îngăduie jocul de inserare, chiar de anatomia purtătorului.
Un set unisex de hamuri și accesorii din silicon gândite pentru a stimula și a îngăduie jocul de pătrundere, indiferent de anatomia purtătorului.
Acest set de 2 piese de înaltă caracteristică include:
- un ham extensibil reglabil din silicon care are un stimulator incorporat cu 10 tipuri de vibrații
- un accesoriu din silicon de lux construit pentru a maximiza desfătarea intimă
Piesele se controlează prin telecomandă fără fir sau butoane de suprafață. Hamurile sunt perfect reîncărcabile cu cablul USB inclus.
Fiecare produs din colecția Body Extensions include instrucțiuni detaliate pentru igienă și utilizare.
Se încarcă complet în 60 minute
Până la 50 minute de funcționare cu o încărcare
Rezistent La Apă
Reîncărcabil
Control La Distanță
Încărcare Prin USB
Are Telecomandă
