| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB105101 |
| Lungime Totală | 28.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 22 cm |
| Diametru | 4.3 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | PVC |
| Brand | Lovetoy |
| Livrare | Gratuita |
Legendary King-Sized Realistic Dildo
91 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Dildou Legendary King sized Realistic Dildo din material flexibil, deținând trăsături realistice bine conturate și dimensiuni impresionante.
Dildo Legendary King sized Realistic Dildou din material flexibil, posedând trăsături realistice bine conturate și mărimi impresionante. Este însușit cu cupă cu vigoare mare de sucțiune, ce îi permite să se lipească de suprafețe netede și rigide.
- Dildo-ul are un vârf rotunjit de culoare roz pal pentru o inserție ușoară.
- Textura venelor și a testiculelor este creată pentru a spori delectarea internă și externă.
- Dildo-ul se poate încălzi în apă călduță pentru o experiență senzorială satisfăcătoare.
Flexibil
Moale
Rezistent La Apă
Are Ventuză
