| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB105099 |
| Lungime Totală | 23 cm |
| Lungime Inserabilă | 17.8 cm |
| Diametru | 4.4 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | TPE |
| Brand | Lovetoy |
| Livrare | Gratuita |
Sliding-Skin Lovetoy 24cm
142 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Un Dildo cu Ventuză Sliding Skin 24.5cm cu tehnologie de densitate dublă rezistent la apă, cu interior ferm și exterior moale și neted. Un dildo real natural
Bucură-te de momente intime unice, împreună cu un dildo cu ventuză rezistentă. Acest Dildo cu Ventuză Sliding Skin 24.5cm imită la perfecție anatomia unui penis uman aflat în formă erectă, cu vene proeminente și testicule bine definite. Acest dildo special este realizat cu o tehnologie specială cu dublă densitate- pentru a simula senzația unui penis real în erecție. Utilizează o piele moale și un interior ferm dar flexibil. Un dildo ce poate fi îndoit în orice formă, ce se simte mai bine decât realul.
Flexibil
Moale
Reîncărcabil
Are Ventuză
