| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB104790 |
| Lungime Totală | 29.2 cm |
| Lungime Inserabilă | 26.7 cm |
| Diametru | 5 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | TPE |
| Brand | Pipedream |
| Livrare | Gratuita |
Triple Density 28cm
Triple Density Fanta Flesh este o piesă realistică din TPE de la Pipedream prevăzută cu cupă extra puternică cu ajutorul căreia se poate lipi de indiferent ce suprafață plană.
Ceea ce face Triple Density Fanta Flesh cu adevărat special este faptul că are densitate triplă, fiind moale la exterior și ferm pe interior, simulând cu exactitate organul adevărat. Este ușor de introdus chiar și de persoanele începătoare. Cu toate astea, dimensiunile sale generoase îl fac mai adecvat persoanelor experimentate.
Este aferent cu strap-urile, așadar poate fi întrebuințat chiar și cu alte persoane.
Beneficiile Triple Density Fanta Flesh
- Este făcut din material moale și agreabil la atingere
- Are densitate triplă
- Este însușit cu cupă puternică
- Are estetică realistic
Sigur pentru corp
Moale
Rezistent La Apă
Are Ventuză
