| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB104787 |
| Lungime Totală | 10.8 cm |
| Lungime Inserabilă | 9 cm |
| Diametru | 2.5 cm |
| Culoare | Mov |
| Material | TPE |
| Brand | Blush |
| Livrare | Gratuita |
B Yours Slim Anal Plug Mov
B Yours este un plug anal din TPE ce are 10.8 cm lungime și 2.5 cm în diametru.
Este rezistent la apă și e perfect pentru începători, fiind jucăria adecvată pentru a te introduce în lumea jocurilor anale. Are o bază ergonomică și este ușor de purtat, fiind foarte confortabil.
Dacă ești în căutarea unei jucării de mărimi reduse, care să te ajute să înțelegi cum se folosesc anal plug-urile, B Yours de la Blush este alegerea perfectă pentru tine.
Avantajele plug-ului anal B Yours de la Bush
- Este creat din TPE, un material de calitate, comod și plăcut la atingere
- Este robust la apă
- Are dimensiuni potrivite chiar și pentru începători
- Are configurație conică, încrezând o inserție mai ușoară și mai plăcută
- Forma deosebit concepută pentru a dilata și stimula puternic anusul.
- Suprafața jucăriei este fină și catifelată.
- Materialul moale și maleabil va îmbrățișa curbele tale în timp ce persistă sigur între fese.
- B Yours plugs sunt sigure pentru corp, privat de ftalați.
Rezistent La Apă
