| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB104784 |
| Lungime Totală | 27 cm |
| Lungime Inserabilă | 21 cm |
| Diametru | 5 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | TPR |
| Brand | Baile |
| Livrare | Gratuita |
Frumosul Jack 27cm Dildo
Frumosul Jack este un penis artificial realistic de mărimi impresionante, ce are 27 cm lungime și 5 cm în diametru.
Este făcut din TPR, un material catifelat și simpatic la mângâiere și este conceput pentru a semăna cu un penis adevărat. Forma acestui dildou este asemănătoare cu cea a unui penis real, simulând foarte bine o experimentare realistă.
Datorită dimensiunilor sale generoase, jucăria este particular creată pentru jocurile extreme. Dacă vrei să ai parte de o practică asemănătoare cu sexul cu un bărbat teribil de bine dotat, acest penis artificial te poate ajuta să îți îndeplinești fanteziile.
La bază, dildo-ul are o sucțiune puternică cu ajutorul căreia poți să îl lipești de orice suprafață, astfel că îl poți folosi fără mâini.
Avantajele dildo-ului Frumosul Jack
- Este fabricat din material mătăsos și plăcut la atingere
- Are mărimi impresionante
- Este fără greutate de folosit
- Are design ultra-realistic
- Dildo-ul are un ax lung și curbat, cu texturi venoase pentru a dărui senzații uimitoare.
- Are bile rotunde cu o textură asemănătoare pielii și un cap bombat.
Rezistent La Apă
Are Ventuză
