| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB104295 |
| Lungime Totală | 28 cm |
| Lungime Inserabilă | 23 cm |
| Diametru | 6.4 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | PVC |
| Brand | Pipedream |
| Livrare | Gratuita |
Dildo Mare 29cm
203 RON
(TVA inclus)
Pret vechi: 299 RON
Disponibil: In Stoc
Ți-ai dorit tot momentul ca primul tău dildo să arate și să te satisfacă exact ca un penis real, ferm și tare? Capriciile tale pot ajunge acum realitate cu acest Penis de 29cm!
Ți-ai dorit tot timpul ca inițialul tău dildou să arate și să te satisfacă întocmai ca un sex real, ferm și tare? Fanteziile tale pot deveni acum realitate cu acest extrem dildo KING! Fiecare venă și fiecare detaliu au fost lucrate manual, cu mare atenție, pentru a-ți oferi o practică mai reală decât ți-ai imaginat vreodată. Pompă intensă de la baza acestuia, fixează ferm jucăria pe aproximativ absolut orice suprafață plată și o face divin compatibilă cu hamurile strap-on-urilor.
Sigur pentru corp
Rezistent La Apă
Are Ventuză
