| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB104292 |
| Lungime Totală | 11.4 cm |
| Lungime Inserabilă | 9 cm |
| Diametru | 4 cm |
| Culoare | Mov |
| Material | Silicon |
| Brand | Rocks Off |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Dublu Cocktail Couples Toy Burgundy Mov
Conceput pentru o satisfacție comună finală, Cocktail-ul este o jucărie intensă cupluri cu dublă motorizare, concepută pentru a face bucurie anusului și vaginului, stimulând în același timp penisul în momentul sexului.
Făcut pentru o satisfacție comună finală, Cocktail-ul este o jucărie puternică cupluri cu dublă motorizare, creată pentru a face mulțumire anusului și vaginului, stimulând în același timp penisul în timpul sexului. Închideți ochii în timp ce siliconul tactil de catifea senzorială și gâtul îngust al nișelor de contur ferme conturate aproape de corp, în timp ce axul flexibil alunecă în partea interioară stimulându-vă vaginul și membrul cu fiecare vibrație profundă și împingere ritmică. 100% impermeabil - 10 niveluri puternice de rezonanțe și pulsații.
Are Mai Multe Trepte De Vibrație
Flexibil
Rezistent La Apa
Reîncărcabil
Are Telecomanda
