| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB104157 |
| Lungime Totală | 23.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 17 cm |
| Diametru | 4.5 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Silicon |
| Brand | Fun Factory |
| Livrare | Gratuita |
Fun factory Big Boss G5 Negru
Vibratorul Punct G Big Boss G5 Negru, este jucăria erotică singular destinată oamenilor care pun accent pe mărime, femei, masculi sau cupluri deopotrivă, stârnind închipuiri de neimaginat.
Vibratorul Punct G Big Boss G5, este jucăria sexuală unic destinată persoanelor care pun accent pe mărime, femei, masculi sau cupluri deopotrivă, stârnind închipuiri de neimaginat. Este confecționat dintr-un silicon medical de foarte bună calitate, moale și flexibil, conținând în interior un ax, creat dintr-un silicon mai rigid. Pulsatorul Punct G Big Boss G5, este dotat cu 12 frecvențe ale vibrațiilor, putând astfel să îți alegi frecvența de vibrație potrivită actului respectiv. Are un estetică realistic, cu gland teribil de bine conturat și vene proeminente. Capătul acestuia este puțin curbat, pentru stimularea intensă a Punctului G. Motorul dominant al Vibratorului Punct G Big Boss G5, distribuie uniform vibrațiile pe întreaga suprafață a vibratorului, ajutându-te pe tine să atingi culmile cele mai înalte ale satisfacției. Vibratorul Punct G big Boss G5, este 100% rezistent la apă, de aceea acesta se poate utiliza cu ușurință și sub duș.
Video Fun factory Big Boss G5 Negru
Flexibil
