| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB104126 |
| Lungime Totală | 11 cm |
| Lungime Inserabilă | 8 cm |
| Diametru | 3 cm |
| Culoare | Roșu |
| Material | Silicon |
| Brand | Satisfyer |
| Livrare | Gratuita |
Satisfyer Backdoor Lover Roșu
Bucurați-vă de vibrații seducătoare cu Satisfyer Backdoor Lover Roșu: vibratorul anal vă stimulează cu un motor puternic și vibrații puternice și profunde.
Bucurați-vă de vibrații seducătoare cu Satisfyer Backdoor Lover: vibratorul anal vă stimulează cu un motor puternic și vibrații puternice și profunde. Cele 12 diverse programe de vibrații pot fi controlate convenabil prin intermediul butonului One Touch și vă oferă versatilitate maximă în a face dragoste cu ritmuri diferite de la blând la intens. Backdoor Lover este deosebit de flexibil, astfel încât se adaptează perfect anatomiei tale. De asemenea, impresionează prin forma sa rotundă și vârful conic pentru o stimulare țintită. Suprafața netedă din silicon prietenos cu corpul asigură o senzație minunată.
Video Satisfyer Backdoor Lover Roșu
Flexibil
