| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB103884 |
| Lungime Totală | 8.6 cm |
| Lungime Inserabilă | 8.6 cm |
| Diametru | 2.2-5.7 cm |
| Culoare | Albastru |
| Material | Silicon |
| Brand | Satisfyer |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Satisfyer Double Love Luxury Partner Albastru
Double Love este un stimulant de clitoris de lux de la Satisfyer lucrat din silicon de calitate superioară. Este însușit cu aplicație și controlat printr-o tele-comandă foarte simplu de folosit.
Dublu Love este un stimulator de clitoris de lux de la Satisfyer confecționat din silicon de excepție superioara. Este prevăzut cu aplicație și controlat printr-o telecomandă foarte ușor de folosit.
Ceea ce face această jucărie cu adevărat deosebită este faptul că e prevăzută cu o aplicație cu ajutorul căreia poate fi controlată de la distanțe foarte lungi.
Pe interior, stimulatorul este prevăzut cu 2 motoare puternice și are o formă ce poate penetra ambii parteneri. Cu susținerea vibrațiilor sale pătrunzătoare poate dărui orgasme incredibile. Stimularea atât punctul G al soției cât și penisul partenerului, sprijinind cuplurile să se bucure de o apropiere fără limite.
Este confecționat din silicon, un material prietenos cu pielea, agreabil la atingere.
Este robust la apă iar cu ajutorul aplicației poți crea oricâte aplicații de zvâcniri dorești, fiind personalizabile, astfel că ai, practic, un număr infinit de programe de vibrație
Este prevăzut cu încărcător USB, așadar nu mai ai grijă bateriilor.
Avantajele vibratorului de cuplu Double Love de la Satisfyer
- Este creat din silicon de caracteristică superioară
- însușit cu aplicație cu ajutorul căreia poate fi controlat de la distanță
- Este facil de folosit
- Rezistent la apă
- Se încarcă prin USB
- Poți crea noi funcții de vibrație prin intermediul aplicației
Video Vibrator Satisfyer Double Love Luxury Partner Albastru
Rezistent La Apă
Reîncărcabil
Control La Distanță
Încărcare Prin USB
