| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB103023 |
| Lungime Totală | 17 cm |
| Lungime Inserabilă | 15 cm |
| Diametru | 2.5 cm |
| Culoare | Argintiu |
| Material | ABS |
| Brand | ToyJoy |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Retro Ultra Slimline Argintiu
40 RON
(TVA inclus)
Pret vechi: 56 RON
Disponibil: In Stoc
Vibratorul Retro Ultra Slimline este un vibrator clasic, perfect pentru delectări jucăușe. Are o formă clasică și moale, ca de pildă și zvâcniri de mai numeroase viteze.
Masajerul Retro Ultra Slimline este un stimulator clasic, perfect pentru delectări jucăușe. Are o înfățișare clasică și moale, precum și pulsații de mai multe viteze.
