| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB102995 |
| Lungime Totală | 20.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 15.5 cm |
| Diametru | 3.5 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | TPE |
| Brand | Lovetoy |
| Livrare | Gratuita |
Dildo 20cm The Ultra Soft Dude
Explorează fiecare centimetru al dildo-ului de tip ultra Soft. Satisfă-te cu fiecare venă, curbă și umflătură a acestei replici exacte care arată și se simte ca și cum fanteziile tale prind viață.
Explorează fiecare centimetru al dildo-ului de tip ultra Soft. Satisfă-te cu fiecare venă, curbă și umflătură a acestei replici exacte care arată și se simte ca și cum fanteziile tale prind viață.
Acest dildou este cât se poate de aproximativ de o sesiune aburitoare cu cea mai ultra fin piele reală. Materialul este perfect asemănător dermei - mai ales dacă este încălzit în apă caldă în prealabil - și reprezintă că dețineți garantată o experiență senzațională.
Această jucărie are o bază pentru cupă pe care o puteți atașa la orice zonă dură netedă pentru plimbarea excluzând membre a viselor dvs. Înveliți-i mărimea doar cu lubrifiant pe bază de apă și glisați pe ea, înclinând-o pentru a vă stimula zonele genitale pentru o delectare incredibilă.
- Dildo-ul are un corp realist cu vene, curbat și cu testicule și glandă.
- Este confecționat din material CyberSkin mătăsos 100%.
- Este complet impermeabil.
- Nu este alcătuit din ftalați.
