| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB102982 |
| Lungime Totală | 20.6 cm |
| Lungime Inserabilă | 10 cm |
| Diametru | 3.2 cm |
| Culoare | Mov |
| Material | Silicon |
| Brand | Pretty Love |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Pretty Love Centaur Mov
Pretty Love Centaur este un vibrator rabbit din silicon ce are 20.6 cm lungime și 3.2 cm în diametru. Este o jucărie rezistentă la apă, prevăzută cu 30 funcții de vibrație cu ajutorul cărora poți să te bucuri de orgasme de neuitat.
Pretty Love Centaur este un vibrator rabbit din silicon ce are 20.6 cm lungime și 3.2 cm în diametru. Este o jucărie rezistentă la apă, prevăzută cu 30 funcții de vibrație cu ajutorul cărora poți să te bucuri de orgasme de neuitat. Alege viteza de vibrație dorită și bucură-te de o noapte de neuitat alături de persoana iubită.
Avantajele vibratorului Pretty Love Centaur
- Este făcut din silicon de calitate superioară
- Stimulează atât clitorisul cât și vaginul în același timp
- Are dimensiuni impresionante, capabile să te stimuleze în totalitate
