| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB102811 |
| Lungime Totală | 10.1 cm |
| Lungime Inserabilă | 2.5 cm |
| Diametru | 2 cm |
| Culoare | Roz |
| Material | ABS |
| Brand | Blush |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Lipstick Blush Roz
Stimulator Ruj Rose Lipstick Vibe Blush mic este realizat pentru clipe intime discrete oriunde și în orice moment rezistent la apă, cu baterii discrete.
Acest stimulator mic este realizat pentru momente sexuale discrete peste tot și oricând. Vibrator Ruj Rose Lipstick Vibe Blush cu formă unică, feminină. Fabricat din ABS plastic, tare neted și fără greutate de inserat. Vibrator Ruj Rose rezistent la apă, cu baterii discrete. Puteți ascunde acest vibrator mic în poșetă, portfard pentru a vă bucura de plăcere sexuală în indiferent ce moment, atât acasă cât și la locul de muncă sau serviciu.
- Vibratorul are un design minimalist, asemănător cu un ruj sexy.
- Poate fi folosit scutit de griji în cadă plină cu apă fierbinte sau sub duș.
- Este teribil de silențios pentru discreție.
- Este suficient să răsuciți baza pentru a ridica vârful neted și lucios și pentru a activa vibrațiile.
- Oferă orgasme intense din pricina vibrațiilor puternice.
