| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB102763 |
| Lungime Totală | 10.75 cm |
| Lungime Inserabilă | 7 cm |
| Diametru | 3.25 cm |
| Culoare | Mov |
| Material | Silicon |
| Brand | CalExotics |
| Livrare | Gratuita |
Stimulator Clitoris Slay Lover Mov
Puneți jucăria în geantă și îmbrățișați plăcerea radiantă peste tot ați merge.
Puneți jucăria în geantă și îmbrățișați satisfacția radiantă peste tot ați merge. Stimulatorul îndoit se potrivește între degete pentru a vă îngăduie să oferiți tentație precisă și senzație de emoție cu oscilații conturate. Jucați-vă în timp ce parcurgeți 10 funcții de vibrații, pulsații și escaladare cu butonul de control ușor de atins. Controlați minus efort plăcerea pură cu un buton din silicon ușor de atins și țineți apăsat timp de 3 secunde pentru a porni sau opri. Siliconul ultra-plușat și corpul elastic unic sunt minunate pentru a explora cu ușurință punctele dulci sexuale și punctele de delectare intime. Cu o formă netedă și o regiune suplă, veți putea să vă răsfățați cu reverberații palpitante din indiferent ce unghi dorit. Utilizați butonul de comandă moale pentru a vă bucura de până la 1,5 ore de gratificare vibratoare. Dimensiunea redusă îl face masculul perfect de călătorie, permițându-vă să îmbrățișați mulțumire radiantă oriunde vă duc fanteziile.
Video Stimulator Clitoris Slay Lover Mov
Rezistent La Apă
Reîncărcabil
Încărcare Prin USB
Are acumulator cu Lithium Ion
Are vibrații
Sigur pentru corp
10 tipuri de vibrații
Bateriile sunt incluse
