| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB102638 |
| Lungime Totală | 16 cm |
| Lungime Inserabilă | 14 cm |
| Diametru | 2-3.17 cm |
| Culoare | Roșu |
| Material | Silicon |
| Brand | Rocks Off |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Chaiamo Roșu
Acest Vibrator Tradițional Chaiamo Rocks Off are un stil teribil de elegant, este foarte puternic și este perfect conceput pentru a vă oferi cele mai puternice orgasme pe care le puteți avea. Relaxați-vă și simțiți plăcerea oferită de pulsatorul Chaiamo care vă pătrunde întreg trupul cu cele 10 funcții de vibrații puternice.
Acest Stimulator Clasic Chaiamo Rocks Off are un stil foarte elegant, este cumplit de zdravăn și este idilic conceput pentru a vă oferi cele mai puternice orgasme pe care le puteți avea. Relaxați-vă și simțiți plăcerea oferită de vibratorul Chaiamo care vă pătrunde întreg corpul cu cele 10 programe de vibrații puternice.
- Chaiamo Burgundy este excelent pentru jocurile solo dar și în cuplu.
- Vibratorul are un vârf conic pentru stimulare de precizie.
- Siliconul are o mângâiere catifelată și este sigur pentru corp.
- Încărcarea magnetică USB oferă până la 3 ore de gratificare după o încărcare de 3 ore.
Pregătiți-vă pentru o experiență de ținut minte cu pulsatorul Chaiamo care se potrivește fără cusur în mâna dvs datorită formei sale ergonomice. Știe mai bine că fiecare cum să vă satisfacă pentru a garanta clipe unice și orgasme intense.
Fiind tenace la apă, puteți utiliza masajerul chiar și în duș.
Reîncărcabil prin USB
