| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB102566 |
| Lungime Totală | 12 cm |
| Lungime Inserabilă | 10.7 cm |
| Diametru | 0.6 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Silicon |
| Brand | You2Toys |
| Livrare | Gratuita |
Dop Pentru Penis Cu Inel Pentru Cap Negru
69 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
îngăduie urinarea și ejacularea în timp ce îl purtați! Dilatator gol cu bilă de oprire și inel de gland. Material flexibil și suprafața Soft-Touch pentru a asigura o inserție lejeră și o senzație atrăgătoare în timp ce purtați dilatatorul.
îngăduie urinarea și ejacularea în timp ce îl purtați! Dilatator gol cu bilă de oprire și inel de gland. Material elastic și suprafață Soft-Touch pentru a asigura o inserție ușoară și o senzație desfătătoare în timp ce purtați dilatatorul.
Design Exclusiv
Flexibil
