| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB101908 |
| Lungime Totală | 16.8 cm |
| Lungime Inserabilă | 11.5 cm |
| Diametru | 3.8 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Silicon |
| Brand | Pipedream |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Anal Wall Beads Negru
241 RON
(TVA inclus)
Pret vechi: 420 RON
Disponibil: In Stoc
Fericire anală uimitoare! Acest vibrator anal satisface fiecare nevoie anală.
încântare anală uimitoare! Acest vibrator anal satisface fiecare nevoie anală. Cele cinci mărgele sunt de variate mărimi și alunecă aproximativ singure. Mărgelele oferă stârnire din cauza siluetei și texturii stimulante. Cele 10 moduri de oscilații pot fi ajustate cu ușurință prin simpla apăsare a unui buton sau prin intermediul telecomenzii. Ventuză detașabilă vă permite să vă desfătați de satisfacție anogenitală fără utilizarea mâinilor. Mărgelele anale pot fi folosite și în cadă sau la duș deoarece sunt impermeabile.
Video Vibrator Anal Wall Beads Negru
Se încarcă complet în 60 minute
Până la 60 minute de funcționare cu o încărcare
Are Mai Multe Trepte De Vibrație
Pretabil P
Funcționează cu baterii CR1620
Are vibrații
Sigur pentru corp
3 nivele de viteză
7 tipuri de vibrații
Bateriile sunt incluse
Rezistent La Apă
Reîncărcabil
Control La Distanță
Încărcare Prin USB
Are Telecomandă
Are Ventuză
