| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB101816 |
| Lungime Totală | 12.75 cm |
| Lungime Inserabilă | 12 cm |
| Diametru | 3.7 cm |
| Culoare | Albastru |
| Material | TPE, ABS |
| Brand | CalExotics |
| Livrare | Gratuita |
Rabbit Delight Triple Love Albastru
Pentru cei mai îndrăzneți căutători de plăcere, vibratorul Delight Triple Orgasm a fost realizat pentru a dărui stimulare palpitantă din indiferent ce unghi doriți.
Pentru cei mai îndrăzneți căutători de plăcere, vibratorul Delight Triple Plăcere sexuală maximă a fost creat pentru a oferi stârnire palpitantă din orice unghi doriți. Masajerul zdravăn are 3 motoare pătrunzătoare de oscilații pentru a trimite stimulare și furnicături în tot corpul, teaserul în formă de rabbit surescitează clitorisul prin gâdilare.
Răsfătați-vă cu o experiență de plăcere personalizată cu 3 viteze intense de vibrație și 3 viteze de circulație a arborelui. Trei motoare cu reverberații care predă vibrații palpitante pe tot intermediul urechilor de iepure, coadă și axul rotativ. Coadă tip jelly poate fi utilizată independent de funcțiile de rotație a arborelui. Cinci rânduri de mărgele care nu se blochează furnizează o stimulare profundă și emoționează punctele dulci interne pentru a vă trimite în spirală spre extazul orgasmic.
Utilizați tastatura de control ușor de atins pentru a controla în mod independent multitudinea de opțiuni de plăcere.
Video Rabbit Delight Triple Love Albastru
Funcționează cu baterii AA
Are vibrații
Trei Motoare
Sigur pentru corp
3 nivele de viteză
3 tipuri de vibrații
Rezistent La Apă
6 tipuri de vibrații
