| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB101679 |
| Lungime Totală | 20 cm |
| Lungime Inserabilă | 14 cm |
| Diametru | 4.5 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | Silicon Platinat |
| Brand | Naked Addiction |
| Livrare | Gratuita |
Dildo cu Ventuză Naked Dong
Construit din silicon platinat și după o tehnologie avansată IncrediFeel, Penis virtual cu Ventuza Naked Dong, a fost conceput pentru a oferi o trăire de placere de neegalat cu un plus de realism.
Construit din silicon platinat și după o automatizare avansată IncrediFeel, Dildo cu Ventuză Naked Dong, a fost conceput pentru a dărui o experiență de plăcere de neegalat cu un plus de realism.
Siliconul din care este concretizat Penis virtual cu Pompă Naked Dong, este igienic, cu dublă densitate, format din două straturi principale, ferm pe partea interioară și foarte pufos și catifelat pe exterior. Dildo-ul este dintr-un material simplu de curățat, excluzând latex și scutit de ftalați, ce se poate spala doar cu apă și săpun.
La bază, acest dildo este însușit cu o cupă cu putere mare de sucțiune, ce se poate fixa ferm pe absolut orice suprafață plană. Această jucărie sexuală poate fi un accesoriu angelic și pentru strap-on. Incredibil de fin și mătăsos la atingere, dar totuși ferm acolo unde este nevoie, veți fi uimiți de senzația pe care o oferă! Lungime inserabilă 14 cm.
Flexibil
Are Ventuză
