| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB101648 |
| Lungime Totală | 11-12.5-15 cm |
| Lungime Inserabilă | 9-10.5-13 cm |
| Diametru | 2.7-3.8 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Silicon |
| Brand | NS Novelties |
| Livrare | Gratuita |
Set Anal Plug Sliders Trainer Kit Negru
Trei piese netede, de formă clasică pentru un joc anal perfect personalizat.
Setul include și trei piese anal plug de diferite mărimi, cel mai mic întinde deosebit de ușor deschiderea anală, permițând nou-veniților să experimenteze trăirile jocului anal. Următorul este de dimensiuni medii, pentru utilizatori mai încrezători, în timp ce ultimul este mult mai plin de satisfacție, satisfăcând căutătorul avansat de delectări anale. Fiecare anal plug are o aspect identică, conică, care propune o bază extra largă, pentru a ajuta la menținerea în loc, prevenind pătrunderea prea adâncă.
Din silicon hipoalergenic de înaltă calitate, acest set se curăță simplu întrebuințând apă caldă cu săpun sau o formulă specială pentru îngrijirea jucăriilor. Compatibil numai cu lubrifianții pe bază de apă.
- Fiecare piesă are o bază cu sucțiune puternică pentru distracție erotică creativă.
- Jucăriile au un finisaj satinat moale la atingere.
Sigur pentru corp
Rezistent La Apă
