| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB101606 |
| Lungime Totală | 17.75 cm |
| Lungime Inserabilă | 16.5 cm |
| Diametru | 2.5 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Silicon |
| Brand | CalExotics |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Anal Bender Negru
Bucurați-vă de stimularea multi-direcțională covârșitoare cu Bender, un vibrator anal pentru un joc profund, super și senzual în dormitor.
Bucurați-vă de stimularea multi-direcțională uimitoare cu Bender, un stimulator anal pentru un joc profund, wow și senzual în dormitor. Adăugați puțină distracție, emoție și romantism în viața dvs. cu această jucărie super-flexibilă cu mărgele conice, care vă întinde senzația de nervuri a vârfurilor la fiecare mișcare. Pentru a adăuga și mai multă emoție, această jucărie de silicon autonomă are 3 viteze puternice de vibrație, astfel încât să puteți agita lucrurile și să vă desfătați de emoții intense, orgasmice, doar prin apăsarea unui buton. Controlul fără greutate al butonului vă îngăduie să porniți și să dezactivați sau să selectați viteza preferată, făcându-l foarte simplu de utilizat în momentul preludiului. Și căci este perfect impermeabilă și sigură de folosit cu indiferent ce lichide, inclusiv lubrifianți, vă puteți maximiza experiența în dormitor sau o puteți lua cu dvs. de fiecare dată când realizați duș. Versatilitatea îl face ideal de exploatat acasă sau în deplasare și poate fi savurat în jocul solo sau laolaltă cu prietenul dvs, în plus siliconul bendy poate oferi intimitate multidirecțională din aproape absolut orice unghi sau poziție.
Video Vibrator Anal Bender Negru
Funcționează cu baterii AAA
Are vibrații
Sigur pentru corp
3 nivele de viteză
Rezistent La Apă
