| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB101558 |
| Lungime Totală | 17.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 10.25 cm |
| Diametru | 3.2 cm |
| Culoare | Roz |
| Material | Jelly |
| Brand | CalExotics |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator The Original G-Kiss Roz
Vibratorul G-Kiss conturat și compact este conceput pentru a oferi plăcere intimă maximă.
Vibratorul G-Kiss conturat și compact este conceput pentru a oferi plăcere intimă maximă. Stimulatorul combinat se mândrește cu două motoare, 3 viteze intense de vibrație, un vârf curbat pentru punctul G și un teaser pentru clitoris. Este fabricat dintr-un material foarte moale și flexibil. Vibe-ul are un arbore conturat cu creste de plăcere, un vârf larg, unghiular pentru punctul G și un teaser curbat pentru clitoris, cu noduri flexibile, pentru o stimulare intensă. Motoarele duale alimentează 3 viteze ascendente puternice care sunt controlate cu ușurință prin intermediul capacului de la bază. Pentru a vă maximiza experiența de furnicături, folosiți întotdeauna un lubrifiant de calitate cu această jucărie. Stimulatorul este impermeabil și poate fi folosit pentru a masa și a încânta toate zonele sensibile ale corpului, în interiorul sau în afara apei. Stimulatorul combinat este ideal pentru utilizatorii începători sau pentru exploratorii cu experiență cărora le place să se delecteze cu jocurile intime solo.
Video Vibrator The Original G-Kiss Roz
Funcționează cu baterii AAA
Are vibrații
Sigur pentru corp
3 nivele de viteză
Rezistent La Apă
