| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB101553 |
| Lungime Totală | 19 cm |
| Lungime Inserabilă | 11.5 cm |
| Diametru | 2 cm |
| Culoare | Roz |
| Material | PVC |
| Brand | CalExotics |
| Livrare | Gratuita |
Bile Vibrating Pleasure Beads Roz
Experimentați extazul uimitor cu mărgelele de plăcere vibrante impermeabile.
Probați extazul uimitor cu mărgelele de bucurie vibrante impermeabile. Arborele cu mărgele este pufos și flexibil și are o acțiune de vibrație cu mai numeroase viteze pentru o satisfacție sexuală nelimitată. Utilizați sonda vibrantă pentru divertisment intimă solo sau ca parte a distracției preliminare a cuplului.
Tachinați zonele erogene și locurile intime și sexuale de pe tot corpul. Mărgelele gradate sunt fabricate dintr-un material moale, flexibil, din jeleu, cu finisaj sclipitor și un mâner rezistent. Mărgelele netede și conturate sunt aranjate în ordinea dimensiunilor, de-a lungul unui ax flexibil, care vibrează pentru a vă stimulă și stimula punctele super sensibile, dulci. Vibrațiile bune intense rezonează de-a lungul timpului, pentru o trăire memorabilă de fiecare dată.
Ideal pentru neexperimentați și pentru utilizatori cu experiență, mărgelele sunt gândite pentru plăcere internă și externă. Pentru o sensibilitate sporită și o distracție extinsă, întrebuințați întotdeauna un lubrifiant de excepție cu această jucărie. Sondă impermeabilă este excelentă pentru explorarea spontană în cadă sau duș și are un mâner cu buclă de nailon cu prindere ușoară pentru o inserție precisă.
Video Bile Vibrating Pleasure Beads Roz
Funcționează cu baterii AAA
Are vibrații
Rezistent La Apă
