| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB101509 |
| Lungime Totală | 10.7 cm |
| Lungime Inserabilă | 8.25 cm |
| Diametru | 3.7 cm |
| Culoare | Roz |
| Material | Silicon |
| Brand | CalExotics |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Remote Punctul G Roz
Pulsatorul Punctul G împachetează reverberații puternice multi-viteză într-o jucărie elegantă, delicată utilizată cu tele-comandă wireless.
Vibratorul Punctul G împachetează oscilații tari multi-viteză într-o jucărie elegantă, senzuală utilizată cu tele-comandă wireless. Cu doar o apăsare de buton de pe telecomandă discretă, tu sau iubitul tău vă puteți bucura de satisfacția supremă în absolut orice moment sau oriunde te-ai afla. Stimulatorul fără greutate de utilizat are 12 programe de vibrație cu o varietate de intensități și modele din care puteți alege. Ori de câte ori sau oriunde te duce pasiunea acestui teaser pasionat și ele 12 aplicații intense de vibrație sunt pregătite pentru timpul de joc. Fie că alegeți să rămâneți sub control, fie că ați lăsat plăcere în mâna prietenului dvs, acest teaser puternic vă va dărui cu securitate o senzație de neînlocuit. De la începători, la experți erotici, această jucărie conturată senzual sporește zvâcniri versatile oricărui dormitor.
Video Vibrator Remote Punctul G Roz
Se încarcă complet în 60 minute
Până la 70 minute de funcționare cu o încărcare
Are acumulator cu Lithium Ion
Are vibrații
12 tipuri de vibrații
Bateriile sunt incluse
Rezistent La Apă
Reîncărcabil
Control La Distanță
Încărcare Prin USB
