| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB101494 |
| Lungime Totală | 19.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 12.7 cm |
| Diametru | 3 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Silicon |
| Brand | Shots |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator E-Stimulation Punctul G Negru
Folosind curenți electrici pentru a stimula terminațiile nervoase din zonele erogene, acești stimulatori vibranți vă vor duce orgasmele la un grad cu totul nou!
Intensificați-vă jocul carnal cu această jucărie! Folosind curenți electrici pentru a stimula terminațiile nervoase din zonele erogene, acești stimulatori vibranți vă vor duce orgasmele la un nivel cu totul nou! Țintind cele mai intime zone, dar adăugând electricitate, în particular electro-stimulare erotică, această variantă de sex high-tech va trimite valuri de șoc în dormitor, generând o mulțime de zgomot între cearșafuri!
Dispozitivele predă o varietate de impulsuri, de la o gâdilare facilă până la o palpitare intensă în tot corpul. Practicarea electrosexului cu ELECTROSHOCK necesită prudență. Vă rugăm să păstrați jocul electrosex sub talie! NU utilizați aceste jucării în combinație cu apă! Acest vibrator frumos concretizat vine cu 2 puncte ușoare de stârnire a electroșocului. Se află unul în partea de sus și unul în zona punctului G.
Acest vibrator complet negru, este fabricat dintr-un material neted, superior și are un mod cu 10 trepte pentru orgasme neînfrânate! Funcția de electrocutare va fi activată numai atunci când părțile nervurate ating dermă simultan!
