| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB101448 |
| Lungime Totală | 21-24 cm |
| Lungime Inserabilă | 15.5-18.5 cm |
| Diametru | 3-4 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | Silicon |
| Brand | You2Toys |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Y2T Thrusting Vibe
Împinge cu pasiune iar și iar! Un stimulator de împingere într-o formă adevărată a membrului cu o cupă puternică.
Împinge cu pasiune iar și iar! Un stimulator de împingere într-o formă adevărată a membrului cu o cupă intensă care se lipește de absolut orice zonă netedă. Ventuză face posibilă distracția privat de mâini. Cele 7 chipuri de vibrație și 5 moduri de împingere pot fi comandate separat prin telecomandă sau de spre un partener.
Vibratorul își amintește ultimul mod de vibrație care a fost întrebuințat cândva de a fi oprit, datorită funcției sale inteligente de memorie, acesta pornește în ultimul mod de vibrație folosit. Masajerul plăcut și vibrant este acoperit cu silicon mătăsos care se simte perfect pe piele.
- Vibratorul are un înveliș superior de epidermă rarisim proiectat, care aproape că se mișcă pe corp, dând o senzație realistă.
- Glandul vibratorului se mișcă sus-jos, imitând penetrarea reală.
- Pulsatorul este suficient de rigid dar și flexibil, oferind suport în diverse poziții.
- Telecomanda este radio, permițând controlul ușor chiar și în poziția câinelui.
- Mișcarea glandului este de circa 3cm.
Are Mai Multe Trepte De Vibrație
Are Ambalaj Eco-Friendly
Are funcție de împingere
Formă Anatomică
Reîncărcabil
Încărcare Prin USB
Are Telecomandă
