| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB101445 |
| Lungime Totală | 11.4 cm |
| Lungime Inserabilă | 8.3 cm |
| Diametru | 3.2 cm |
| Culoare | Mov |
| Material | Silicon |
| Brand | Pipedream |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Punctul G Stimulate-Her Mov
Stimulator punctul G delicat cu un ax în formă de penis și gland bine conturat.
Stimulant punctul G gingaș cu un ax în configurație de penis și gland bine conturat. Suprafața inovatoare și facil ridicată, cu puncte, face posibil raportul direct cu clitorisul sensibil. Stimulează toate zonele erogene, punctul G, vagin, clitoris și perineu în același timp.
Stimulează toate aceste zone cu pulsații intense în 20 de maniere sau funcția simpatică de încălzire până la 40 grade. Vibratorul poate fi purtat discret în interiorul chiloților. Poate fi controlat prin simplă apăsare a unui buton sau cu ajutorul telecomenzii.
- Masajerul este robust la apă, permițând utilizarea în cadă sau duș.
- Designul încovoiat și ergonomic optimizat al vibratorului se modelează neîntrecut pentru a dărui stimulare directă în zonele erogene.
- Vibratorul este silențios, dar puternic, oferind vibrații discrete pentru o folosire discretă.
Are Funcție De Încălzire
Are Mai Multe Trepte De Vibrație
Reîncărcabil
Încărcare Prin USB
Are Telecomandă
