| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB101410 |
| Lungime Totală | 32 cm |
| Lungime Inserabilă | 27 cm |
| Diametru | 2-4 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Silicon |
| Brand | CalExotics |
| Livrare | Gratuita |
Bile Anale Colț Power Drill Negru
77 RON
(TVA inclus)
Pret vechi: 127 RON
Disponibil: In Stoc
Bile anale incredibil texturate și confecționate din silicon, gândite să îți ofere senzații anale, fără egal.
Biluțele anale Power Drill sunt ample dar totuși flexibile, incredibil texturate și confecționate din silicon, gândite să îți pune la dispoziție senzații anale, excluzând egal. Sunt simplu de utilizat, fiind prevăzute cu un inel pentru o inserare sau îndepărtare facilă. Confecționate din silicon pur, întregul tău corp va vibra din cauza lungimii și striațiilor de pe exteriorul fiecărei bile, purtându-te într-o lume cu totul nouă sexului anal.
Sigur pentru corp
