| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB101388 |
| Lungime Totală | 30 cm |
| Lungime Inserabilă | 25.4 cm |
| Diametru | 5.6 cm |
| Culoare | Maro |
| Material | PVC, Fanta Flesh |
| Brand | Pipedream |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator King Penis 30cm Maro
Realizat pentru plăcere maximă, acest vibrator realistic, este întotdeauna gata de acțiune!
Conceput pentru satisfacție maximă, acest vibrator realistic, este întotdeauna gata de acțiune! De dimensiuni generoase și prevăzut cu un motor foarte puternic, ce oferă stimulări intense, uimitorul vibrator se simte chiar mai bine decât un penis real! Este concretizat dintr-un material igienic, ce nu conține ftalați, ce se creează în laboratoarele brandului Pipedream - Fanta Flesh, este sigur pentru corp, foarte moale și catifelat pe exterior, ferm pe interior!
Fiind rezistent la apă, vibratorul poate fi spălat cu ușurință și poate fi un companionul angelic pentru băile lungi! Are design realistic, cu cap bine definit și vene proeminente, culori normale ce nu se deosebesc de un mădular autentic! Controlul vibrațiilor se face de la baza vibratorului, prin rotirea discului de la bază.
King Penis Vibrating este un vibrator realistic din PVC ce are 30.4 cm lungime și 5.1 cm în diametru. Este făcut din PVC și are design ultra realistic, pentru a-ți dărui una din cele mai intense trăiri pe care le-ai avut vreodată.
Cu susținerea acestui stimulator te poți bucura de cele mai intense orgasme. Este făcut din material moale, ce imită pielea umană și este complet durabil la apă. Nu este alcătuit din ftalați, așadar e prietenos cu pielea. Încearcă-l în duș sau cadă pentru a face nopțile de amor mai puternice ca niciodată.
Avantajele vibratorului realistic King Penis Vibrating
- Este creat din material de calitate
- Este ușor de folosit
- Are dimensiuni impresionante
- Are design realistic
Funcționează cu baterii tip C
Sigur pentru corp
Rezistent La Apă
