| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB101380 |
| Lungime Totală | 13.9 cm |
| Lungime Inserabilă | 13.9 cm |
| Diametru | 5 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | TPR |
| Brand | Pipedream |
| Livrare | Gratuita |
Manșon FX Magic Pleasure Sleeve Negru
Transformați-vă membrul într-un dispozitiv de plăcere.
Transformați-vă membrul într-un dispozitiv de plăcere. Dezvoltat ca o alternativă sigură, accesibilă, non-chirurgicală la procedurile și tabletele medicale, manșonul vă va oferi cea mai mare, cea mai groasă și mai satisfăcătoare delectare pe care v-ați imaginat-o vreodată!
Perfect pentru masculii cu complicații de performanță, va oferi rezultatele pe care ambii parteneri le vor adora! Acest manșon super-întins este căptușit cu sute de mici cili la exterior, oferind senzații palpitante și o grosime satisfăcătoare iubitului tău. Capul deschis vă permite să simțiți fiecare senzație și să vă desfătați în continuare de contactul naturală a partenerei.
Contribuie La Întărirea Erecției
Sigur pentru corp
