| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB101378 |
| Lungime Totală | 14 cm |
| Lungime Inserabilă | 12.7 cm |
| Diametru | 2.7 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Silicon |
| Brand | Pipedream |
| Livrare | Gratuita |
Inel Partner Double Fun Negru
Inel Partner Double Fun pentru întărirea erecției și stimularea triplă!
Inel Partner Double Fun pentru întărirea erecției și stârnirea triplă! Inel pentru penis montat în siguranță, cu un mini vibrator inserabil și margele anale integrate. Inelul pentru falus trece peste penis, astfel încât ea are apoi un sex dublu și un stimulator vibrator clitoral pentru stimulare triplă!
Inelul sprijină, de asemenea, erecția în mod eficient, datorită efectului de congestie a sângelui. Micul și puternicul vibrator este introdus în bucla superioară și oferă o stimulare suplimentară, palpitantă. Masajerul este, de asemenea, durabil la apă și, prin urmare, poate fi utilizat în cadă sau la duș.
- Dispozitivul din silicon ultra-igienic Elite Silicone este flexibil și poate fi poziționat în orice unghi, rămânând ancorat în poziția dorită.
- Inelul de silicon extensibil oferă o strângere fermă pe axul său, prevenind scăderea performanței.
- Sculă cu margele pozabile oferă stimulare complementară în momentul actului duble.
- Teaser-ul flexibil poate fi utilizat atât vaginal, cât și anal pentru rezultate la fel de uimitoare.
- Vertebrele integrate încuviințează poziționarea teaser-ului în orice unghi, țintind cele mai receptive zone ale iubitului cu fiecare mișcare.
Are Mai Multe Trepte De Vibrație
Funcționează cu baterii AG13 / LR44
Sigur pentru corp
Bateriile sunt incluse
Rezistent La Apa
Flexibil
Rezistent La Apă
Contribuie La Întărirea Erecției
