| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB101341 |
| Lungime Totală | 12.7 cm |
| Lungime Inserabilă | 12 cm |
| Diametru | 3.8 cm |
| Culoare | Mov |
| Material | Silicon |
| Brand | Pipedream |
| Livrare | Gratuita |
Strap-On Double Fun Delight Mov
Atunci când fanteziile tale au nevoie de un mic impuls pentru a atașează viața!
Atunci când închipuirile tale au trebuință de un mic impuls pentru a ține viață! Dublu Delight este confecționat din silicon medicinal, hipoalergenic, cu un design excepțional creat pentru satisfacerea ambilor parteneri.
Siliconul Elite se încălzește rapid, ajungând la temperatura corpului tău, iar alură curbată și designul flexibil complimentează formele corpului, oferindu-ți experiențe atât de aproximativ de realitate. Prin intermediul telecomenzii vei alege cu ușurință modul de vibrație potrivit pentru tine. Hamul se adaptează cu ușurință aproape oricărei dimensiuni, iar sistemul Smart Clips se garantează că te vei bucura de mobilitate și securitate maximă.
Forma Anatomică
Are Mai Multe Trepte De Vibrație
Funcționează cu baterii AAA
Sigur pentru corp
Rezistent La Apă
Formă Anatomică
