| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB101318 |
| Lungime Totală | 11.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 9.5 cm |
| Diametru | 3.7 cm |
| Culoare | Roz |
| Material | Silicon |
| Brand | CalExotics |
| Livrare | Gratuita |
Stimulator Clitoris Slay Tickle Me Roz
Stimulatorul Slay Tickle Me este partenerul perfect, vă îmbrățișează cu desfătare radiantă, trăiri și vibrații satisfăcătoare.
Micul stimulator se potrivește între degete pentru a vă îngăduie să oferiți tentație și senzație de emoție cu oscilații palpitătoare. Jucați-vă în timp ce parcurgeți 10 aplicații de vibrații, pulsații și escaladare cu butonul de control facil de atins. Teaserul ultra-plusat, cu acoperire completă în siluetă de limbă, este încântător pentru explorarea cu ușurință a punctelor dulci senzoriale și a punctelor sexuale de plăcere. Controlați privat de efort plăcerea pură cu un buton din silicon ușor de atins și țineți apăsat timp de 3 secunde pentru a porni sau opri. Utilizați butonul de comandă moale pentru a vă bucura de până la 1,5 ore de satisfacție vibratoare. Vibratorul subțire, discret, este iubitul ideal de călătorie, permițându-vă să îmbrățișați plăcere radiantă oriunde vă duc fanteziile.
Video Stimulator Clitoris Slay Tickle Me Roz
Are acumulator cu Lithium Ion
Are vibrații
Sigur pentru corp
10 tipuri de vibrații
Bateriile sunt incluse
Rezistent La Apă
Reîncărcabil
Încărcare Prin USB
